Technik/technička radioelektronických a optoelektronických přístrojů (Pardubice)

ARCHER - LPP s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Technik/technička radioelektronických a optoelektronických přístrojů". Nástupní mzda je 25 000 – 40 000 Kč.

Technik/technička radioelektronických a optoelektronických přístrojů
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
25 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
ARCHER - LPP s.r.o. - výkon práce
Dělnická 475
53003

Archer-LPP, s.r.o. je výrobce moderních a vysoce přesných optoelektronických a radioelektronických přístrojů.
Náplň práce:
- Montáž elektronických zařízení, desek plošných spojů a kabelových sestav
- Montáž a seřizování optických jednotek
- Konfigurace a programování elektronických modulů
- Testování a kontrola v různých fázích výroby
Požadavky:
- SŠ technického směru výhodou
- Praxe na obdobné pozici min 1 rok
- Schopnost týmové práce, samostatnost, technické myšlení, zájem učit se nové věci
Pracovní doba: 08:00 - 16:30/17:00 - dle délky obědové pauzy
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Lucie Trampotová
telefon: 607 184 470
email: lucie.trampotova@lp-praha.cz

ARCHER - LPP s.r.o.
Praha
18000

Poslední změna: před 8 měsíci