Skladník/skladnice, řidič/ka (Pardubice)

O P A Z s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Skladník/skladnice, řidič/ka". Nástupní mzda je 26 000 – 32 000 Kč.

Název pozice:
Skladník/skladnice, řidič/ka
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
26 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
O P A Z s.r.o.
Lonkova 535
53009

Náplň práce: Vedení skladu a práce spojené s uskladněním, vyskladněním papírenského zboží a materiálů zn. Canon, včetně řízení dodávkového vozidla a práce s VZV.
Požadavky: dobré vystupování a komunikace, vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, svědomitost, spolehlivost, loajalita, výpis z trestního rejstříku, praxe v oboru vítána.
První kontakt emailem - zasláním strukturovaného životopisu.

Kontakt na zaměstnavatele

Vlastimil Pindora
email: v.pindora@opaz.cz

Pardubice
53009

email: ucetni@opaz.cz; f.pindora@opaz.cz

Poslední změna: před 1 rokem