Servisní technici (Pardubice)

T - CZ, a.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Servisní technici". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Název pozice:
Servisní technici
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
T - CZ, a.s. - provozovna
Dělnická 475
53003

Náplň práce:
- Zajištění servisu ve svěřeném regionu v oblasti radiokomunikačních přístrojů.
- Provádění pravidelné údržby a prohlídky přístrojů.
- Zjištění příčiny poruchy a provedení opravy.
- Testování a diagnostika technických zařízení.
- Poskytování technické podpory zákazníkům.
- Koordinace a spolupráce s ostatními týmy při práci na projektech/zakázkách (spolupráce s technickým týmem při testování, spolupráce s obchodníky při tvorbě nabídek).
- Provádění školení zákazníků.
Požadavky:
- SŠ vzdělání/střední odborné vzdělání nebo praxi a zkušenosti s montáží elektrických nebo mechanických sestav výhodou.
- Manuální zručnost, technické přemýšlení, spolehlivost, časovou flexibilitu, asertivitu a pozitivní přístup.
- Praxe a znalost drážního prostředí výhodou.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Lucie Trampotová
telefon: 607 184 470
email: lucie.trampotova@lp-praha.cz

Pardubice
53003

email: jitka.skorvagova@tcz.cz

Poslední změna: před 10 měsíci