Revizní technik/technička ELA, MaR a Hromosvody (Pardubice)

Synthesia, a.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Revizní technik/technička ELA, MaR a Hromosvody". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Název pozice:
Revizní technik/technička ELA, MaR a Hromosvody
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Synthesia, a.s.
53002

Náplň práce:
- Provádí periodické a výchozí revize vyhrazených technických zařízení (VTZ) Elektro
- Sleduje odbornou legislativu pro VTZ Elektro (normy, vyhlášky, nařízení)
- Vede evidenci periodických revizí VTZ Elektro dle nastaveného plánu a termínů
- Zajišťuje konzultace k problematice VTZ Elektro
- Spolupracuje při tvorbě protokolů o určení vnějších vlivů
- Spolupracuje s oddělením Personální při zajišťování školení pracovníků odbornosti Elektro
Požadujeme:
- ÚSO nebo SOU vzdělání v oboru elektro
- Osvědčení dle vyhl.50/78 Sb. revizní technik pro zařízení skupiny E2A do 1000V (výhodou i osvědčení pro zařízení skupiny E2B do 1000V - není podmínkou)
- Dobrý zdravotní stav
- Praxe jako revizní technik min. 2roky
- Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost
- Zodpovědnost, komunikační schopnosti
Nabízíme:
- jistota stabilního zaměstnání v prosperující firmě se 100letou tradicí
- české zázemí bez agenturních zaměstnanců
- odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000Kč
- zvýhodněné rekondiční a zážitkové pobyty
- zvýhodněné mobilní tarify pro zaměstnance a jejich blízké
- možnost dalšího vzdělávání (např. kurzy anglického jazyka, odborného vzdělávání a další)
První kontakt e-mailem, telefonicky (v pracovní dny, 06:00 - 15:00) nebo osobně (každou středu v 08:00 - hlavní vrátnice Semtín).

Kontakt na zaměstnavatele

Hana Křížová
telefon: 466 824 354
email: zamestnani@synthesia.eu

Pardubice
53002

Poslední změna: před 6 měsíci