Produktový/á školitel/ka (Pardubice)

ELDIS Pardubice, s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Produktový/á školitel/ka". Nástupní mzda je 30 000 – 40 000 Kč.

Název pozice:
Produktový/á školitel/ka
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
30 000 – 40 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
ELDIS Pardubice, s.r.o.
Dělnická 469
53301

NÁPLŇ PRÁCE
- vzdělávání v oblasti radiolokace pod vedením zkušených mentorů a odborníků
- spolupráce na přípravě školících materiálů (manuálů, prezentace, krátká instruktážní videa, e-learning, renderování apod.)
- provádění uživatelských školení obsluh radiolokační techniky pro tuzemské a zahraniční zákazníky v ČR i zahraničí
- péče o zákazníky v průběhu pobytu v ČR
POŽADAVKY
- min. SŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní přístup a ochotu cestovat do zahraničí
Pracovní doba - pracovní doba je od pondělí do pátku 37,5 hodin týdně. Základní (pevná) část pracovní doby je stanovena od 9:00 do 14:00 hod.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Sandra Krůtová
personalistka
email: hr@eldis.cz

Pardubice
53301

telefon: 466 052 443
email: zimova@eldis.cz

Poslední změna: před 3 měsíci