Produkční Marketingu (Pardubice)

Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Produkční Marketingu". Nástupní mzda je 25 000 – 37 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Produkční Marketingu
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Pardubice
Mzda:
25 000 – 37 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Turistické informační centrum Pardubice, příspěvková organizace
třída Míru 90
53002

Další informace o volném místu

Náplň práce:
- správa sociálních sítí a komunikačních kanálů (zejména Facebook, dále Instagram, Tik Tok,
- monitoring úspěšnosti kampaní a jejich vyhodnocování,
- aktualizace internetových stránek TIC Pce,
- podílení se na vytváření marketingových, mediálních plánů a strategií,
- podílení se na tvorbě a plánování obsahu on-line médií a webových stránek,
- posilování prestiže a budování dobrého jména instituce,
- příprava podkladů pro grafická studia a komunikace s nimi,
- komunikace s grafiky, tiskárnami, rozesílání poptávek, následná agenda,
- samostatné vedení svěřených projektů a zodpovědnost za jejich včasnou exekuci,
- event management,
- dohled nad nákladovou částí projektů a akcí,
- administrativa,
- aktualizace a databáze kontaktů (media, mediální partneři),
- kreativní psaní, tvorba a editace textů, vč. PR článků,
- monitoring mediálních ohlasů,
- plnění dalších požadavků a aktivit podle pokynů vedení organizace.
Požadavky na uchazeče:
- min. SŠ vzdělání,
- výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování a kultivovaný projev,
- výborný písemný projev,
- zkušenost s placenými příspěvky a s jejich vyhodnocováním,
- zkušenosti s online marketingem, přehled v aktuálních trendech,
- znalost práce s Canvou Pro výhodou (či jiný grafický program),
- zkušenost se zpracováním krátkých videí výhodou,
- zájem o fotografii výhodou,
- zkušenost se zadáváním zakázek reklamním agenturám (reklamní předměty),
- zkušenost se spoluprací s grafiky a tiskárnami,
- schopnost samostatné i týmové práce, kreativita, zodpovědnost,
- zkušenosti s organizováním akcí,
- časová flexibilita, asertivita, schopnost multitaskingu,
- výpis z rejstříku trestů,
- znalost města Pardubice a jeho blízkého okolí,
- pozitivní vztah k městu Pardubice,
- všeobecný kulturní přehled a kladný vztah k cestovnímu ruchu, kulturnímu dědictví,
architektuře apod.,
- časová flexibilita (občasné práce večer a o víkendech).
Nabízíme:
- zázemí v příspěvkové organizaci statutárního města Pardubice,
- zajímavou a pestrou práci v dynamickém prostředí a přátelském kolektivu, ,
- roční časová jízdenka na MHD,
- příspěvek na stravování ve formě paušálu k výplatě,
- možnost dalšího vzdělávání,
- platové ohodnocení dle praxe.
Více informací naleznete na: https://pardubice.eu/tic-vyberko-marketing
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Hlaváčová
administrativní pracovník
telefon: 773 497 674
email: hlavacova@ticpardubice.cz

Pardubice
53002

telefon: 775 068 390
email: info@ticpardubice.cz

Poslední změna: před 3 měsíci