Pracovníci číštění komunikace (Pardubice)

MARPRO s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Pracovníci číštění komunikace". Nástupní mzda je od 18 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovníci číštění komunikace
Obor(y):
Služby
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 18 900 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
MARPRO s.r.o. - okres Pardubice

Další informace o volném místu

Náplň práce: Provádění, obnova a údržba odvodňovacích zařízení komunikací (např. drenáže, příkopy a rigoly, propustky). Provádění, obnova a údržba bezpečnostních a záchytných zařízení komunikací (např. zábradlí, svodila, pružidla, směrové sloupky, dopravní zrcadla).
Požadujeme zodpovědné osoby, pracovitost.
Pracovní doba od 06:00.
Možné výjezdy mimo okres.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Mariia Prodanets
telefon: 607 428 667
email: Marprostav@seznam.cz

MARPRO s.r.o.
Pardubice
53351

Poslední změna: před 4 měsíci