Pekař/ka (s praxí) (Pardubice)

Centrum Kosatec, z. s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Pekař/ka (s praxí)". Nástupní mzda je od 10 650 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pekař/ka (s praxí)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 10 650 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Centrum Kosatec, z. s.
Sladkovského 2824
53002

Další informace o volném místu

Náplň práce:
- Příprava a pečení chleba, pečiva a dalších pekařských výrobků dle receptur
- Výroba, dělení a tvarování těst
- Zajištění dodržování hygienických standardů a kvality výrobků
- Expedice výrobků, balení
- Úklid pracoviště a dodržování standardů kvality a hygieny
- Spolupráce s ostatními členy týmu na plánování a organizaci práce
Požadujeme:
- Zkušenost v oblasti pekařství je nezbytná, oceníme zkušenosti z pekárny
- Pracovitost, samostatnost
- Nadšení a pozitivní přístup
- Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně
- Flexibilita a přizpůsobivost v pracovním prostředí
- Práce vhodná pro muže i ženy
Nabízíme:
- Stabilní pracovní prostředí v pekárně
- Nástup dle dohody na pracovní smlouvu zkrácený úvazek 4-6 hodin denně
- Pravidelnou mzdu, zaškolení na pracovišti
- Možnost profesního rozvoje a růstu ve svém oboru
- Platové ohodnocení a benefity dle úvazku
- Vyhrazené pracovní místo pro osoby znevýhodněné, s podporou a možností dalšího rozvoje
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Kontakt na zaměstnavatele

Jiří Lomnický
telefon: 734 643 935
email: jiri.lomnicky@centrumkosatec.cz

Pardubice
53002

telefon: 466 052 057
email: jaromir.krpalek@centrumkosatec.cz

Poslední změna: před 3 měsíci