Operátor/ka DTP, grafik/grafička (Pardubice)

K a S, s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Operátor/ka DTP, grafik/grafička". Nástupní mzda je 28 000 – 32 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Operátor/ka DTP, grafik/grafička
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
28 000 – 32 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
K a S, s.r.o.
53333

Další informace o volném místu

Náplň práce : tvorba firemních dokumentů a grafiky pro tisk i web - katalogy, brožury, letáky, novinky, bannery, reklamní předměty apod. Platforma Mac.
Požadujeme : vzdělání SŠ, kreativitu a estetický cit, velmi dobrou znalost Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator).
Nabízíme kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy s ukázkou Vaší práce o velikosti do 15MB prosím zasílejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu zprávy uveďte text : DTP.

Kontakt na zaměstnavatele

Jan Vybíral
email: prace@kas.cz

Pardubice
53333

Poslední změna: před 11 měsíci