Montážní dělníci elektronických zařízení (Pardubice)

Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Montážní dělníci elektronických zařízení". Nástupní mzda je od 19 900 Kč.

Název pozice:
Montážní dělníci elektronických zařízení
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 19 900 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Panasonic Automotive Systems Czech, s.r.o.
U Panasonicu 266
53006

Místo výkonu práce Staré Čívice
Náplň práce:
- montážní práce (šroubování, osazování apod.)
- jednoduchou obsluhu poloautomatické montážní linky
- kontrulu kvality výrobků dle našich instrukcí a specifikací
Požadavky:
- ochota pracovat ve směnném provozu (převážně třísměnný, příp. nepřetržitý provoz)
- pečlivost, odpovědný přístup k práci
- manuální zručnost bude ověřena zaměstnavatelem ve výběrovém řízení
- dochvilnost
- pracovní zkušenosti mít nemusíte, rádi Vás zaškolíme
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dololené, čisté pracovní prostředí, nákup zboží Panasonic za zvýhodněné ceny, dotované stravování (zaměstnanec platí pouze 15,- Kč za oběd/večeři), příspěvek na životní/penzijní připojištění či benefitní program od 4.000,- Kč ročně, výhodný telefonní tarif, příspěvek na údržbu pracovních oděvů 4.000,- Kč ročně, odměna ke kulatému pracovnímu jubileu, dárek k narozeninám a další.

První kontakt emailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Markéta Černá
email: panasonic@teamio.eu

Pardubice
53006

email: lucie.mickova@eu.panasonic.com

Poslední změna: před 4 měsíci