Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice (Pardubice)

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice". Nástupní mzda je od 26 800 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Mistři a příbuzní pracovníci v elektronice
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 26 800 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.- Pardubice

Další informace o volném místu

Náplň práce:
Zajištění bezproblémového chodu svěřené výrobní linky při splnění požadavků kvantity, kvality a obsazenosti linky. Zodpovědnost za dodržování interních předpisů zaměstnavatele na svěřené lince. Zajištění a rozmístění operátorů na lince, kontrola vytíženosti operátorů a přidělování práce jednotlivým operátorům. Průběžná kontrola dodržování pracovních postupů na lince ze strany zaměstnanců, dále průběžná kontrola stavu a rozmístění materiálu, chybovosti výstupů práce, pořádku na pracovišti, chodu linky (kvalita a kvantita výstupů). Zodpovědnost za zatrénovanost a multifunkčnost týmu. Odpovědnost za požadavky na trénink/přeškolení zaměstnanců v dané skupině. Zodpovědnost za bezpečnost práce zaměstnanců ve skupině včetně dodržování zákonných a hygienických přestávek v práci.Zodpovědnost za dodržování ESD procedury na lince včetně otestování operátorů na ESD testeru. Odpovědnost za dodržování interních směrnic a zásad BOZP, PO a SER (Etický kodex, Pracovní řád, procedury apod.). Zpracování požadavků na školení DL zaměstnanců ve svěřené části výroby nebo skladu. Zaškolování a přeškolování DL zaměstnanců ve svěřené části výroby nebo skladu (školení výkonu práce na dané pozici, školení nových nebo změněných postupů, periodická školení, atd.)
Zodpovědnost za aktuálnost školení všech DL zaměstnanců a za aktuálnost související dokumentace. Příprava podkladů pro školení. Spolupráce při přípravě nových pracovních procedur a instrukcí. Administrativa tréninkové dokumentace (prezenčních listiny, záznamy o provedených školeních).
Zaměstnanecké výhody:
Smlouva na dobu neurčitou, garantujeme mzdu na účtu 15. den v měsíci,
roční Cafetérie 3 000 bodů, každoroční navyšování mzdy a možnost kariérního růstu,
dotované stravování od externího dodavatele, možnost využítí zvýhodněných mobilních
tarifů od společnosti T-mobile, firemní fitness s kavárnou, k dispozici v areálu je velká krytá
kolárna, parkoviště, zastávka MHD je 3 minuty chůze.

Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Radka Zahajská
telefon: +420 704 684 643
email: rzahajska@cz.foxconn.com

Foxconn European Manufacturing Services s.r.o.
Pardubice
53003

email: rsvobodova@foxconn.cz;pduskova@foxconn.cz


Poslední změna: před 5 dny