Koordinátor/ka (Pardubice)

UFIR Pardubice s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Koordinátor/ka". Nástupní mzda je 12 000 – 16 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Koordinátor/ka
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Pardubice
Mzda:
12 000 – 16 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
UFIR Pardubice s.r.o.
Jana Palacha 363
53002

Další informace o volném místu

Hledáme Koordinátora do úklidové firmy UFIR.
Jsme mladá, ale rychle rostoucí úklidová firma UFIR, která poskytuje kvalitní úklidové služby pro firmy i domácnosti. Naším cílem je nejen udržovat čisté a příjemné prostředí pro naše klienty, ale také vytvořit pozitivní pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Jsme hrdi na přátelský kolektiv ve firmě a nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.
Protože stále rosteme, hledáme k nám do týmu do Pardubic člověka, který rád plánuje a zařizuje různé aktivity, láká ho různorodá náplň práce, umí komunikovat s lidmi v týmu i se zákazníky. Je samostatný, umí se rozhodovat a zároveň se nebojí vést a motivovat lidi. Kromě práce v terénu, ke které bude potřebovat řidičský průkaz, je třeba sednout i k počítači a pracovat s ním – jedná se však pouze o základní uživatelské znalosti.
Našli jste se v tom? Tak čtěte dál a zjistíte, co bude náplní Vaší práce.
Úzká spolupráce s vedoucím úklidu, který Vám bude zadávat jednotlivé činnosti a Vy budete jeho pravou rukou. Organizování a koordinace úklidových činností, vedení týmu pracovníků, plánování a rozdělování úkolů, zajištění hladkého průběhu úklidových akcí, zaškolování nových kolegů, komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků.

Zaujal Vás náš inzerát? Láká Vás stát se součástí rostoucí firmy s jasným cílem a hodnotami, dejte nám o sobě vědět na tel. č. 773 294 445 nebo na e-mail imramovska@ufir.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Blanka Imramovská
Provozní manažer
telefon: 773 294 445
email: imramovska@ufir.cz

UFIR Pardubice s.r.o.
Pardubice
53002

email: info@ufir.cz


Poslední změna: před 4 týdny