Kontroloři technické kvality (Pardubice)

LPP s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Kontroloři technické kvality". Nástupní mzda je od 35 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Kontroloři technické kvality
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 35 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
LPP s.r.o. - provozovna
Dělnická 475

Další informace o volném místu

Náplň práce:
- Provádění důkladné vizuální a funkční kontroly výrobků (vstupní, mezioperační, výstupní), ke zjištění shody s předem stanovenými technickými specifikacemi a normami.
- Provádění testů a měření k ověření kvality, spolehlivosti a výkonu výrobků.
- Identifikuje a dokumentuje jakékoliv vady, odchylky nebo nedostatky ve výrobním procesu nebo výsledných výrobcích.
- Provádění analýzy dat a výsledků kontrol (statistické metody a nástroje k vyhodnocování výkonnosti a kvality).
- Účast na reklamačním řízení.
Požadavky:
- Zkušenosti s kontrolou kvality.
- Schopnost provádět důkladné vizuální a funkční kontroly.
- Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a specifikace.
- Zkušenosti s měřením a používáním různých měřicích nástrojů a zařízení.
- Pečlivost, pozornost k detailům a schopnost pracovat v rámci přesně daných parametrů.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Naděžda Urbanová
telefon: 739 580 936
email: nadezda.urbanova@lp-praha.cz

LPP s.r.o.
Praha
18000

telefon: 605 295 772

Poslední změna: před 3 týdny