Kadeřník/kadeřnice (Pardubice)

Quantum Barber s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Kadeřník/kadeřnice". Nástupní mzda je 25 560 – 50 000 Kč.

Název pozice:
Kadeřník/kadeřnice
Obor(y):
Služby
Obec:
Pardubice
Mzda:
25 560 – 50 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
Bez vzdělání
Adresa pracoviště:
Quantum Barber s.r.o. - provozovna
U Kostelíčka 443
53003

Náplň práce: kompletní péče o vlasy a vousy pánských klientů, doplňkový prodej kosmetických
produktů
Požadavky na pozici: aktivní přístup, komunikativnost, ochota se vzdělávat, spolupráce v týmu
Otevírací doba: Po - Pá, 8:30 - 18:00 a dle objednávek, So - Ne, 09:00 - 15:00 a dle objednávek
Pracovní doba: dle individuální dohody, cca 10 až 20 hodin týdně
Zaměstnanecké výhody: práce v moderním barberu/pánském holičství, přátelský kolektiv, zajímavé finanční ohodnocení, práce v centru Pardubic, školení
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Jan Matička
jednatel
email: info@quantumbarber.cz

Quantum Barber s.r.o.
Pardubice
53009

Poslední změna: před 3 měsíci