Interiérový specialista - obchodník poptávek, nikoliv navolávač (Pardubice)

JP-KONTAKT, s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Interiérový specialista - obchodník poptávek, nikoliv navolávač". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Interiérový specialista - obchodník poptávek, nikoliv navolávač
Obor(y):
Obchod a cestovní ruch, Služby
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
JP-KONTAKT, s.r.o.
Dašická 1797
53003

Další informace o volném místu

Vyrábíme festovní nábytek pro nemocnice, školy a firmy. Jsme 100% česká firma a zakládáme si na tom. Stejně jako na zaměstnávání lidí se zdravotním postižením, držení dohod a letitých vztazích se zákazníky.
Hledáme samostatného obchodníka se zaměřením na vybavení interiérů. Nejde o navolávání a aktivní oslovování "cizích" firem, ale o zpracování poptávek a práci se stávajícími zákazníky a lidmi, kteří navštíví pardubický showroom.
Vaší úlohou je dobře zobchodovat poptávky, výzvy do tendrů, výběrových řízení na vybavení pro firmy (kanceláře, jednací místosti), školy (sborovny, ředitelny, jídelny, šatny), zdravotnická zařízení (ordinace, čekárny, sesterny). Jde nám o to, aby se navržené interiéry, doporučené vybavení lidem líbilo, dobře se jim tam pracovalo a aby si rádi pozvali návštěvu.
Hledáme:
- Dvě uši a jednu pusu. Protože naslouchání je základem úspěchu. Stejně jako umění obhájit a "prodat" svou práci a práci kolegů návrhářů.
- Rádce, nikoli prodavače, protože radši od zákazníků slyšíme "a jo, to mi nedocvaklo" nebo "to je super nápad" než "no to jsem si naběhl".
- Sběrače - sběrače potřeb, nápadů, trendů. Protože na jejich základě připravíme nové produkty a služby.
- Trochu praktika, trochu technika. V nábytku se už trochu orientujete, umíte načrtnout prostory, rozmístění nábytku, získat správné podklady pro nacenění.
- Cestovatele. Budete jezdit za klienty po celém Česku.
K obchodnické práci se u nás pojí také: péče o přidělené VIP zákazníky; občasná obchodní jednání u nich i u nás; spolupráce při vyřizování poptávek, občasných reklamací, příprava nabídek; spolupráce na tištěných katalozích; pomoc a konzultace příchozím zákazníkům na showroom; spolupráce na cenotvorbě.
Je to různorodá práce, nudit se nebudete, poznáte spoustu lidí a míst.
Za co jsou u nás lidé rádi:
Volí si cestu, my dáváme cíl. Mikromanagement se u nás nenosí. Říkají, co si myslí a ostatní jsou za to rádi. Koučování - kdo zná, ten ví, kdo nezná, může využít. Zlepšováky vítáme, stejně jako rozvojové chyby, na rozdíl od těch diletantských. Peníze - nadstandardní výplata a vždy včas, i v této době, protože hypotéka, sunar ani dovolená nepočkají. Pěkné čisté prostředí, moderní stroje - retro nevedeme, kromě Kofoly a Esíček. Dovolená podle sebe, vy víte nejlíp, kdy chcete odpočívat, my vám do toho nemluvíme.
Pracovat budete v novém showroomu v Pardubicích na Dašice ulici, na full-time.
Zaměstnanecké slevy a stravenkový paušál.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Radka Lumande
telefon: 778 484 964
email: personalistika@jp.cz

JP-KONTAKT, s.r.o.
Pardubice
53003

telefon: 466 052 030
email: prodej@jp-kontakt.cz; pozner@jp-kontakt.cz


Poslední změna: před 1 týdnem