Administrativní pracovník/pracovnice (Pardubice)

NIKA Logistics a.s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Administrativní pracovník/pracovnice". Nástupní mzda je od 25 000 Kč.

Název pozice:
Administrativní pracovník/pracovnice
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 25 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
NIKA Logistics a.s. - provozovna Černá za Bory
Průmyslová 387

Náplň práce: evidence skladových zásob, práce s databázovými programy, vedení evidencí a statistik, komunikace se zákazníky.
Požadavky na uchazeče: zkušenost s vedením požadovaných agend, znalost Aj nebo Nj.
Práce ve dvousměnném provozu (Po-Pá, 6:00 - 14:30 / 14:00 - 22:00).
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Edita Gabrielová
telefon: +420 737 796 928
email: edita.gabrielova@smidl.cz

NIKA Logistics a.s.
Chrudim
53701

Poslední změna: před 9 měsíci