Administrativní pracovnice / pracovník pro OZP / OZZ (Pardubice)

UFIR Pardubice s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Administrativní pracovnice / pracovník pro OZP / OZZ". Nástupní mzda je 10 920 – 12 600 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Administrativní pracovnice / pracovník pro OZP / OZZ
Obor(y):
Administrativa
Obec:
Pardubice
Mzda:
10 920 – 12 600 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
UFIR Pardubice s.r.o.
Jana Palacha 363
53002

Další informace o volném místu

Jsme mladá, ale rychle rostoucí úklidová firma UFIR, která poskytuje kvalitní úklidové služby pro firmy i domácnosti. Naším cílem je nejen udržovat čisté a příjemné prostředí pro naše klienty, ale také vytvořit pozitivní pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Jsme hrdi na přátelský kolektiv ve firmě a nabízíme individuální přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.
Protože stále rosteme, hledáme k nám do týmu do Pardubic člověka, kterého baví práce s počítačem, rád organizuje činnosti v kanceláři, láká ho pestrá náplň práce, je samostatný a dokáže převzít zodpovědnost za svoji práci. Důležitá je pro nás příjemná a bezproblémová komunikace uvnitř firmy, ale i s klienty.
Ideální je řidičský průkaz, když je třeba vyřídit něco mimo kancelář.
Tato pozice je vhodná pro OZP / OZZ a je možná na zkrácený pracovní úvazek.
Našli jste se v tom? Tak čtěte dál a zjistíte, co bude náplní Vaší práce.
Administrativní činnost spojená s fungování firmy, zajišťování podkladů pro nové zakázky, zadávání do systému, fakturace, vedení skladového hospodářství, administrativa spojena s náborem lidí a jejich zaškolování. Zároveň pravá ruka (někdy i lévá) pro vedení firmy.
Zaujal Vás náš inzerát? Láká Vás stát se součástí rostoucí firmy s jasným cílem a hodnotami, dejte nám o sobě vědět na tel. č. 773 294 445 nebo na e-mail imramovska@ufir.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Blanka Imramovská
Provozní manažer
telefon: 773 294 445
email: imramovska@ufir.cz

UFIR Pardubice s.r.o.
Pardubice
53002

email: info@ufir.cz


Poslední změna: před 4 týdny