Výrobní dělník/dělnice (Lázně Bohdaneč)

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o. nabízí v obci Lázně Bohdaneč volnou pracovní pozici "Výrobní dělník/dělnice". Nástupní mzda je od 138 Kč.

Název pozice:
Výrobní dělník/dělnice
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Lázně Bohdaneč
Mzda:
od 138 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.
K Lihovaru 172
53341

Náplň práce: nastavování a obsluha výrobních zařízení, čištění výrobních strojů, obsluha mixovacích zařízení
Požadujeme: fyzickou zdatnost, technický směr
Zaměstnanecké výhody:
stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce v létě a zimě
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Radka Súkeníková
telefon: 725 457 592
email: personalni@cz.gabriel-chemie.com

53341

telefon: 466 049 201
email: info@cz.gabriel-chemie.com; m.makarov@cz.gabriel-chemie.com

Poslední změna: před 3 týdny