Vychovatel/ka (Holice)

Dětský domov, Holice, Husova 623 nabízí v obci Holice volnou pracovní pozici "Vychovatel/ka". Nástupní mzda je 31 550 – 37 060 Kč.

Název pozice:
Vychovatel/ka
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Holice
Mzda:
31 550 – 37 060 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Dětský domov, Holice, Husova 623
Husova 623
53401

Náplň práce: práce s dětmi ze znevýhodněného sociálního prostředí
Požadujeme:
- ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru sociální nebo speciální pedagogika
- v případě jiného vzdělání je nutné si doplnit celoživotní vzdělání v potřebné specializaci
- požadavky pro výkon funkce dle § 3 a § 16 odst. 2) zákona č. 563/2004 Sb.
- předpoklad psychické způsobilosti dle § 18 zákona č. 109/2002 Sb.
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce
- důraz klademe na schopnost realizace výchovně vzdělávacích programů v dětském domově
- výpis z trestního rejstříku
- turnusové služby, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně víkendů a svátků
Pracovní poměr je možné prodloužit po prvním roce na dobu neurčitou.
- 10. platová třída, výše platu na základě dosažené praxe v oboru
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (09:00 - 15:00).

Kontakt na zaměstnavatele

Jan Říha
telefon: 773 558 803
email: reditel@ddholice.cz

Holice
53401

email: domov@holice.cz;ondrej.vyborny@seznam.cz

Poslední změna: před 4 měsíci