Všestranný dělník/dělnice do výroby (Poběžovice u Holic)

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK nabízí v obci Poběžovice u Holic volnou pracovní pozici "Všestranný dělník/dělnice do výroby". Nástupní mzda je 21 300 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Všestranný dělník/dělnice do výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Poběžovice u Holic
Mzda:
21 300 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK - provozovna
53401

Další informace o volném místu

Nástup dle dohody.
Práce na HPP nebo DPP.
Hledáme šikovné dělníky do výroby - zaučíme Vás!
Samostatná práce ve výrobě brzdového obložení. Možnost zaučení práce na frézce a dalších brousících strojích. Rozebírání a třídění polotovarů ve výrobě a následná další montáž dle výrobních postupů. Dodržování provozních pokynů a vyplňování výrobních protokolů. Sériová a zakázková výroba. Základní čtení technické dokumentace a její využití v praxi. Kontrola kvality a měření výrobků. Práce v rámci týmu spolupracovníků na nejrůznějších stanovištích ve výrobě. Práce vhodná jak pro muže, tak i pro ženy - rádi Vás vše naučíme. Znalost práce s technickými měřidly a bystrý úsudek výhodou. Nutná potřeba učenlivosti a manuální zručnosti. Práce v jednosměnném provozu, nekuřácké prostředí, žádné noční směny, pracovní doba 7:00 - 15:30. Příspěvky na stravování, prémie za docházku a spousty dalších výhod.
Nabízíme práci ve stabilní, prosperující a moderní české firmě, která se zabývá výrobou brzdových komponentů. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v příjemném a moderním prostředí spolu s adekvátním finančním ohodnocením s možností každoročního růstu.
Místo vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt emailem, telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Regina Košková
telefon: 466 682 065
email: goldfren@goldfren.cz

Andrea Špačková - PRODUCT - SPACEK
Náchod
54701

telefon: 466 682 065
email: goldfren@goldfren.cz


Poslední změna: před 3 týdny