Vedoucí směny ve výrobě (Lázně Bohdaneč)

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o. nabízí v obci Lázně Bohdaneč volnou pracovní pozici "Vedoucí směny ve výrobě". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Vedoucí směny ve výrobě
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Lázně Bohdaneč
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Třísměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.
K Lihovaru 172
53341

Další informace o volném místu

Nástup možný IHNED.
Náplň práce: Zajištění a optimalizace kvality výroby a procesů během směny. Plánování a řízení pracovních procesů s pomocí řídícího centra výroby s ohledem na stávající kapacity. Technické pokyny a dohled nad zaměstnanci směny a jejich vedením. Práce s vnitřním systémem, monitorování systému a řešení problémů a poruch. Provádění průběžných kontrol a kontrola a schvalování hotových výrobků. Dokumentování prováděných pracovních procesů a provádění standardizovaného předávání směny. Neustálý další rozvoj pracovních procesů a zavádění nových nápadů.
Požadujeme: Nejméně 3 roky odborné praxe ve výrobním podniku na pozici operátora stroje nebo vedoucího směny, ideálně v oblasti extruze. Spolehlivost, dobré schopnosti řešení problémů a samostatnost. Dobré komunikační schopnosti a schopnosti týmové práce.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál 80,- Kč/den, čtvrtletní odměny, 13. plat, příspěvek na soukromé životní a penzijní připojištění, káva, čaj, voda zdarma, iontové nápoje v letních měsících a ovoce v zimních měsících, permanentky na hokej, fotbal a do divadla, firemní akce
v létě a v zimě
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Radka Súkeníková
telefon: 725 457 592
email: personalni@cz.gabriel-chemie.com

Gabriel-Chemie Bohemia s.r.o.
Lázně Bohdaneč
53341

telefon: 466 049 201
email: info@cz.gabriel-chemie.com; m.makarov@cz.gabriel-chemie.com


Poslední změna: před 3 týdny