Učitel/ka pro výuku odborných předmětů v oboru Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a design (Rybitví)

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o. nabízí v obci Rybitví volnou pracovní pozici "Učitel/ka pro výuku odborných předmětů v oboru Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a design". Nástupní mzda je od 32 800 Kč.

Učitel/ka pro výuku odborných předmětů v oboru Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a design
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Rybitví
Mzda:
od 32 800 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
Sokolovská 150
53354

Náplň práce:
Hledáme kvalifikovaného a motivovaného učitele/ku pro výuku v oboru Informační technologie se zaměřením na počítačovou grafiku a grafický design. Učitel/ka bude zodpovědný/á za přípravu a realizaci výukových plánů, vedení praktických cvičení a projektů, hodnocení studentů a jejich motivaci k dosažení výborných výsledků.
- Příprava a realizace teoretické a praktické výuky v oblasti počítačové grafiky a grafického designu.
- Hodnocení a poskytování zpětné vazby studentům.
- Spolupráce s ostatními členy pedagogického sboru na zlepšování studijních programů.
- Průběžné sledování novinek a trendů v oblasti IT a grafického designu.
Očekáváme
- Vzdělání v oboru informačních technologií, počítačové grafiky, grafického designu nebo v příbuzném oboru.
- Praxe v oboru počítačové grafiky a grafického designu, případně pedagogická praxe.
- Znalost grafických programů (např. Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, CorelDRAW).
- Výborné komunikační a organizační schopnosti.
- Schopnost motivovat a inspirovat studenty.
- Kreativita a inovativní přístup k výuce.
Zaměstnanecké výhody: pracovní notebook, různorodou práci, možnost cestovat do zahraničí, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Monika Kohoutková
email: monika.kohoutkova@educapardubice.cz

Rybitví
53354

Poslední změna: před 2 měsíci