Sociální pracovník/pracovnice pro službu Sociální rehabilitace (Sezemice)

Dětské centrum Veská nabízí v obci Sezemice volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/pracovnice pro službu Sociální rehabilitace". Nástupní mzda je 28 030 – 40 710 Kč.

Sociální pracovník/pracovnice pro službu Sociální rehabilitace
Obor(y):
Výchova a vzdělávání, Služby, Zdravotnictví
Obec:
Sezemice
Mzda:
28 030 – 40 710 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Vyšší odborné
Adresa pracoviště:
Dětské centrum Veská
53304

Nástup dohodou
Měsíční mzda podle dosažené praxe a délky úvazku
Možno i na zkrácený úvazek
Požadujeme odbornou způsobilost podle § 110 zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
Zákonné požadavky: plná svéprávnost, trestní bezúhonnost (čistý trestní rejstřík), zdravotní způsobilost
Výhodou praxe v oboru, ale lze přijmout i absolventa
Náplň práce:
Komplexní sociální práce s klienty (rodiče s dětmi), ktří potřebují podpořit a rozvíjet samostatnnost, nezávislost, soběstačnost a kteří usilují o zachování a dobré fungování své rodiny. Jde o práci s rodinami, které formou praktického návciku učíme prohlubovat a získávat rodičovské i sobní kompetnece a pomáháme jim se snižováním závislosti na systému sociální péče a pomoci. Pracovník bude pracovat s klienty v pobytové a trénní formě služby, bude samostatně vykonávat agendu sociální práce, vést sociální spisovou a další dokumentaci, komunikovat s úřady a dalšími organizacemi.
Zaměstnanecké výhody: další benefity z FKSP, možnost dalšího vzdělávání
První kontakt e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Veronika Veselá
personální oddělení
telefon: 466 934 001; 702 284 843
email: personal@dcveska.cz

Sezemice
53304

telefon: 466 934 001
email: dcveska@seznam.cz

Poslední změna: před 1 rokem