Sociální pracovník/pracovnice - case manager (Holice)

Dětský domov, Holice, Husova 623 nabízí v obci Holice volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/pracovnice - case manager". Nástupní mzda je 27 500 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Sociální pracovník/pracovnice - case manager
Obor(y):
Výchova a vzdělávání, Služby, Zdravotnictví
Obec:
Holice
Mzda:
27 500 – 30 000 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
Dětský domov, Holice, Husova 623
Husova 623
53401

Náplň práce: sociální agenda, terénní práce s rodinami, individuální práce s klienty, příprava plánu odchodu klientu ze zařízení, doprovázení klientů s cílem k osamostatnění, organizace a zajišťováni akcí pro klienty…
Požadujeme:
- ukončené VŠ vzdělání v oboru sociální práce
- předpoklad psychické způsobilosti dle § 18 zákona č. 109/2002 Sb.
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost týmové spolupráce
- výpis z trestního rejstříku
- motivační dopis
- 3 roky praxe v zařízení typu dětský domov
První kontakt e-mailem.

Kontakt na zaměstnavatele

Jan Říha
telefon: 773 558 803
email: reditel@ddholice.cz

Holice
53401

email: domov@holice.cz;ondrej.vyborny@seznam.cz

Poslední změna: před 8 měsíci