Pracovník/pracovnice přímé péče ve ZDVOP (péče pro děti) (Holice)

Dětské centrum Veská nabízí v obci Holice volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice přímé péče ve ZDVOP (péče pro děti)". Nástupní mzda je 25 000 – 35 900 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice přímé péče ve ZDVOP (péče pro děti)
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Holice
Mzda:
25 000 – 35 900 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Dětské centrum Veská - středisko Holice
Staroholická 354
53401

Další informace o volném místu

Nástup IHNED nebo dohodou.
Náplň práce: péče o děti umístěné na přechodnou dobu mimo svou rodinu v malých rodinných skupinách obvykle po 4 dětech různého věku (3 až 18 let) pracovnice/pracovník ("teta/strejda") zajištuje dětem bezpečné prostředí, osobní péči, naplnění jejich potřeb, smysluplné trávení volného času a stará se také o praktický chod domácnosti jako v rodině.
Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou nejlépe se zdravotnickým, pedagogickým nebo sociálním zaměřením, výpis z trestního rejstříku, citlivý přístup, empatii, samostatnost v rozhodování, schopnost práce v týmu. Výhodou: praxe u dětí v jiném pobytovém zařízení.
Životopisy zasílejte do 18. 7. 2024 na e-mail: personal@dcveska.cz,
bližší informace na http://www.dcveska.cz/zdvop nebo u Bc. Veroniky Veselé , tel. 702 284 843, personal@dcveska.cz.

Kontakt na zaměstnavatele

Bc. Veronika Veselá
personální oddělení
telefon: 702 284 843
email: personal@dcveska.cz

Dětské centrum Veská
Sezemice
53304

telefon: 466 934 001
email: dcveska@seznam.cz

Poslední změna: před 3 měsíci