Dispečer/ka dopravy (Opatovice nad Labem)

JF Logistics GROUP s.r.o. nabízí v obci Opatovice nad Labem volnou pracovní pozici "Dispečer/ka dopravy". Nástupní mzda je 24 100 – 30 000 Kč.

Název pozice:
Dispečer/ka dopravy
Obor(y):
Administrativa, Doprava
Obec:
Opatovice nad Labem
Mzda:
24 100 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Adresa pracoviště:
JF Logistics GROUP s.r.o. - stará adresa
Pardubická 22
53345

Náplň práce: komunikace s dopravci, koordinace a vytěžování vozidel, kontrola činnosti řidičů
Požadujeme: komunikativnost, flexibilita, praxe v oboru min. 2 roky na obdobné pozici, znalost problematiky v oboru
Vhodné pro OZP, OZZ.
První kontakt telefonicky (pracovní dny, 08:00 - 15:00).

Kontakt na zaměstnavatele

Rostislav Švéda
telefon: 702 222 758
email: sveda.rostislav@jflogistics.cz

53345

Poslední změna: před 2 roky