Asistent/ka výroby (Rokytno)

Slide Wood s.r.o. nabízí v obci Rokytno volnou pracovní pozici "Asistent/ka výroby". Nástupní mzda je 28 000 – 30 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Asistent/ka výroby
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Rokytno
Mzda:
28 000 – 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
Slide Wood s.r.o. - pracoviště Rokytno

Další informace o volném místu

Náplň práce: výroba bazénového zastřešení (řezání na poloautomatické pile, přenášení a kompletování hliníkových jeklů)
Pracovní doba: 08:00 - 16:30.
Požadavky na uchazeče: zručnost, časová flexibilita, týmový duch, technické myšlení, komunikační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, práce v milém kolektivu, možnost firemního růstu, práci na plný úvazek, firemní benefity
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (08:00 - 15:00).

Kontakt na zaměstnavatele

Ondřej Nakládal
telefon: 776 145 841
email: o.nakladal@seznam.cz

Slide Wood s.r.o.
Hrobice
53352

Poslední změna: před 3 měsíci