Agronom/ka - provozní technik/technička (Býšť)

Zemědělská akciová společnost Býšť nabízí v obci Býšť volnou pracovní pozici "Agronom/ka - provozní technik/technička". Nástupní mzda je od 45 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Agronom/ka - provozní technik/technička
Obor(y):
Zemědělství a lesnictví
Obec:
Býšť
Mzda:
od 45 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Adresa pracoviště:
Zemědělská akciová společnost Býšť
53322

Další informace o volném místu

Zemědělská akciová společnost Býšť je velikostí střední firma v zemědělském sektoru. Zaměřujeme se na produkci travních senáží, kukuřičné siláže, ozimé a jarní pšenice, řepky a výrobu semen. Aktuálně hospodaříme na cca 830 ha orné půdy a 260 ha trvalých travních porostů.
Přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici AGRONOM/KA - provozní technik/technička.
Náplň práce: spolupráce na zajištění řízení rostlinné výroby s vedením společnosti, stanovení technologických postupů při pěstování plodin, sestavování osevních plánů, plánování polních prací (příprava půdy, setí, postřiky, hnojení, sklizeň...), výběr osiv, hnojiv a přípravků na ochranu rostlin, organizace a řízení práce, vedení provozních evidencí.
Požadujeme: VŠ nebo SŠ zemědělského zaměření, znalost programu Agronom (AGInfo), práce s LPIS - výhodou nikoliv podmínkou, osvědčení pro nakládání s přípravky na ochranu rostlin II., organizační schopnosti - komunikativnost.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, roční bonusy, mobilní telefon, notebook, osobní automobil, možnost profesního rozvoje, zajímavá práce s moderní technikou, zaměstnání u české stabilní společnosti
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Jan Janeček
telefon: 734 446 254
email: j.janecek@zasbyst.cz

Zemědělská akciová společnost Býšť
Býšť
53322

telefon: 466 989 210
email: zas.byst@seznam.cz; s.prochazkova@zasbyst.cz


Poslední změna: před 4 týdny