Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika (Rybitví)

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o. nabízí v obci Rybitví volnou pracovní pozici "Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika". Nástupní mzda je od 30 000 Kč.

Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika
Obor(y):
Výchova a vzdělávání
Obec:
Rybitví
Mzda:
od 30 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
VŠ magisterské
Adresa pracoviště:
EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
Sokolovská 150
53354

Náplň práce
- výuka přírodovědných předmětů
- práce ve školním systému, e-learningu
Očekáváme
-předpoklady pro výkon povolání - pedagogické vzdělání
- samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu
- komunikační a tvůrčí schopnosti
- vysokou míru odpovědnosti
Plat dle praxe.
Nabízíme: různorodou práci, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Monika Kohoutková
email: monika.kohoutkova@educapardubice.cz

Rybitví
53354

Poslední změna: před 1 měsícem