Obsluha ohraňovacího lisu (Urbanice)

MSYM s.r.o. nabízí v obci Urbanice volnou pracovní pozici "Obsluha ohraňovacího lisu". Nástupní mzda je od 28 000 Kč.

Název pozice:
Obsluha ohraňovacího lisu
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Urbanice
Mzda:
od 28 000 Kč
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
MSYM s.r.o.
53501

Náplň práce: ohýbání plechů dle výkresové dokumentace na CNC ohraňovacím lise
Požadavky: čtení výkresové dokumentace, technický typ, chtít učit se novým věcem
Pracovní doba: 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
Zaměstnanecké výhody: práce v rodinné firmě, po roce při spokojené spolupráci smlouva na dobu neurčitou, možnost se rozvíjet, atraktivní a individuální finanční ohodnocení (prémie, přesčasy, příplatky).
Vhodné pro absolventy.
První kontakt telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Vladimír Remeš
telefon: 723 507 181
email: vladimir.remes@msym.cz

MSYM s.r.o.
Urbanice
53501

email: info@msym.cz; jana.reichmanova@msym.cz

Poslední změna: před 1 měsícem