Grafik/grafička (Pardubice)

Centrum Kosatec, z. s. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Grafik/grafička". Nástupní mzda je od 9 500 Kč.

Název pozice:
Grafik/grafička
Obor(y):
Kultura a sport
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 9 500 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
Centrum Kosatec, z. s. - provozovna II.
K Višňovce 2690
53002

Náplň práce:
- Příprava designů pro vyšívací stroj v souladu s požadavky klienta v programu Wilcon3
- Programování a nastavování vyšívacího stroje pro výrobu vyšívaných produktů.
- Kontrola kvality výsledných produktů a případná úprava nastavení stroje.
- Spolupráce s týmem a odděleními na zajištění efektivní produkce.
- Jednání se zadavatelem grafického návrhu
- Obsluha vyšívacího stroje
- Čištění, ošetřování a údržba technického vybavení a provádění jednoduchých oprav
Nabízíme:
- nástup ihned na pracovní smlouvu - zkrácený úvazek 4 hodiny / den
- přátelské pracovní prostředí a podpora týmové spolupráce.
- zaměstnanecké benefity
- zázemí stabilní organizace
- mzda: dle úvazku
Vyhrazeno pro OZP nebo OZZ.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Kontakt na zaměstnavatele

Vlaďka Linhová
telefon: +420 730 581 605
email: vladka.linhova@centrumkosatec.cz

Centrum Kosatec, z. s.
Pardubice
53002

telefon: 466 052 057
email: jaromir.krpalek@centrumkosatec.cz

Poslední změna: před 1 měsícem