Elektromontér/ka (elektromechanik/čka) (Býšť)

RegulTech servis, s.r.o. nabízí v obci Býšť volnou pracovní pozici "Elektromontér/ka (elektromechanik/čka)". Nástupní mzda je od 21 300 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Elektromontér/ka (elektromechanik/čka)
Obor(y):
Výroba a provoz
Obec:
Býšť
Mzda:
od 21 300 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Adresa pracoviště:
RegulTech servis, s.r.o.
53322

Další informace o volném místu

Náplň práce:
- instalace kabelů, tech. příprava, zapojovaní elektro a MaR, zhotovení kabel. nosných systémů.
Požadujeme: SOU elektro, orientace v elektru.
Zaměstnanecké výhody: firemní mob. telefon, notebook, prémie, flexibilní pracovní doba
První kontakt e-mailem (erich.neugebauer.ml@regultech.cz), telefonicky (777 038 017, 07:00 - 15:00) nebo osobně na provozovně (Karla Čapka 1661, Hradec Králové), lze také po dohodě v sídle firmy (Býšť).

Kontakt na zaměstnavatele

Ing. Erich Neugebauer
telefon: 777 038 017
email: erich.neugebauer.ml@regultech.cz

Býšť
53322

telefon: 466 989 326
email: regultech@regultech.cz

Poslední změna: před 4 měsíci