BRIGÁDNÍK/BRIGÁDNICE DO SKLADU - POBOČKA PARDUBICE (Staré Hradiště)

ROKOSPOL a.s. nabízí v obci Staré Hradiště volnou pracovní pozici "BRIGÁDNÍK/BRIGÁDNICE DO SKLADU - POBOČKA PARDUBICE". Nástupní mzda je 150 – 150 Kč.

Název pozice:
BRIGÁDNÍK/BRIGÁDNICE DO SKLADU - POBOČKA PARDUBICE
Obor(y):
Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz
Obec:
Staré Hradiště
Mzda:
150 – 150 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
Nižší střední
Adresa pracoviště:
ROKOSPOL a.s. - provozovna
Ohrazenická 89
53352

Náplň práce:
- Fyzický příjem zboží dle dodacího listu a zaskladnění na správné místo ve skladu
- Příprava zboží na palety k rozvozu zákazníkům dle dodacího listu
- Příprava zboží zákazníkům na pobočce
- Tónování barev na automatickém tónovacím stroji
- Ruční manipulace s břemeny až do váhy 40kg
Požadavky:
- Pracovitost, samostatnost a zodpovědnost
- Fyzická zdatnost a manuální zručnost
- Praxe ve skladu výhodou
Pracovní doba: Po-Pá - 7:00 až 13:00 případně dle dohody.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Kontakt na zaměstnavatele

Martin Vojtek
Vedoucí pobočky - Pardubice
telefon: 739 525 095
email: vojtek@rokospol.cz

ROKOSPOL a.s.
Praha
11000

telefon: 577 110 111
email: rokospol@rokospol.cz

Poslední změna: před 1 měsícem