Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á (Pardubice)

ČP Guarding, s.r.o. nabízí v Pardubicích volnou pracovní pozici "Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á". Nástupní mzda je od 125 Kč.

Název pozice:
Bezpečnostní pracovník/pracovnice, vrátný/á - strážný/á
Obor(y):
Obrana a ochrana
Obec:
Pardubice
Mzda:
od 125 Kč
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Minimální vzdělání:
Základní + praktická škola
Adresa pracoviště:
ČP Guarding, s.r.o. - pracoviště
Palackého třída 1233
53002

Přijmeme bezpečnostního pracovníka na klidnou vrátnici České pošty.
Náplň práce: evidence osob, vozidel, klíčů, odbavování telefonátů, střežení areálu. Nenáročná práce vhodná pro OZP/OZZ.
Nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny, 06:00 - 18:00, 18:00 - 06:00), Po - Ne. Plánování směn je na domluvě s vedoucím ostrahy daného objektu.
Nástup možný od 15.01.2024. na HPP, plný úvazek.
Mzda vyplacena nejpozději do 14. dne následujícího měsíce. Hodinová sazba 125,- Kč + bonusy.
Výhodou je vlastnění certifikátu/osvědčení profesní kvalifikace strážný, nutná trestní bezúhonnost.
Vítány zkušenosti v oboru.
Na pracoviště nedocházet osobně, pohovor po předešlé tel. domluvě na čísle 602 765 685.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá).

Kontakt na zaměstnavatele

Andrea Brzobohatá
náborový pracovník
telefon: 602 765 685
email: brzobohata.andrea@cpguard.cz

ČP Guarding, s.r.o.
Praha
11000

telefon: 606 622 500
email: radoch.miroslav@cpguard.cz

Poslední změna: před 1 měsícem